INDYJSKIE LUSTRA I OZDOBY W PRZEDPOKOJU
7
paź
0
manager Vinod M Blog Home
INDYJSKIE LUSTRA I OZDOBY W PRZEDPOKOJU

Gdy przekraczamy próg czyjegoś domu, pierwszym pomieszczeniem do jakiego wchodzimy jest przedpokój i nie ma znaczenia czy jest to duża przestronna hala czy mały korytarz, przedpokój zawsze jest wizytówką mieszkańców i zawsze robi najważniejsze pierwsze wrażenie.

INDYJSKIE LUSTRA I OZDOBY W PRZEDPOKOJU

Gdy przekraczamy próg czyjegoś domu, pierwszym pomieszczeniem do jakiego wchodzimy jest przedpokój i nie ma znaczenia czy jest to duża przestronna hala czy mały korytarz, przedpokój zawsze jest wizytówką mieszkańców i zawsze robi najważniejsze pierwsze wrażenie. Najczęściej właśnie w przedpokoju mozna zobaczyć wiele dekoracji które wiele mowią o mieszkańcach domostwa. Zazwyczaj są to rodzinne fotografie, pamiątki, lustra i obrazy na ścianach,wspólnie nadające niepowtarzalny styl i charakter danego mieszkania. Każdy dom posiada własną dusz, którą wspólnie tworza jego mieszkańcy.Napewno zastanawiacie się co zrobić aby każdy kto was odwiedzi poczuł ciepło, serdeczność i miłą rodzinną atmosferę. Pomyśleliśmy o tym i przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji i porad jak urządzić przedpokój aby staę się piękną wizytówką waszego domu i rodziny

LUSTRA I KONSOLE Z INDII

Jeżli lubimy intensywne kolory, egzotyczne przedmioty i mamy choć trochę duszę artystyczną warto to pokazać już w od wejścia. Chcąc nadać orientalny i artystyczny charakter w przedpokoju dobrze umieścić w nim ładne dekoracje i detale ,które nawiązują do dalekich zakątków świata np. Indii mogą to być pamią tki przywiezione z podróży, oryginalne lustra w pięknych, drewnianych często rzeźbionych ramach. Dobrze skomponowane dekoracje gwarantują niepowtarzalny klimat i styl w waszym wnętrzu a jednocześnie będą wspaniałą informacja dla wszystkich gości , że mieszkańcy tego domu są ludźmi ciekawymi, lubiącymi nowe wyzwania i łamanie konwenansów.

Przy urządzaniu przedpokoju powinniśmy pamiętać aby uwzględnić w nim lustro, naszym zdaniem lustro w przedpokoju to konieczność. Każdy z nas lubi ostatni raz rzucić okiem przed wyjsciem z domu i stwierdzić jak wygląda. Tylko jakie lustro powinniśmy wybrać My proponujemy piękne lustra z Indii nadające niepowtarzalny klimat wnętrzom, ramy luster wykonane sa ręcznie z palisandru indyjskiego i mają piekny odcień ciepłego brązu. Proponujemy obejrzeć naszą galerie która może posłóżyć jako inspiracja do zmian w aranżacji Waszych przedpokii.

Lustra można skomponować ze stylową konsolą, która świetnie zagospodaruje pusta ścianę w przedpokoju i dzięki której codzienne pospieszne przygotowywanie się do pracy stanie się przyjemnością.

Obrazy i rodzinne zdjecia w przedpokoju

Rodzinne zdjęcia i portrety członków rodziny powieszone na ścianie to świetny sposób na to, by zaprezentować się wchodzącym osobom. Sugerujemy aby zdjecia były miłe, wesołe i naturalne.Nie muszą być wykonane na profesjonalnych sesjach, wręcz przeciwnie dobrze jeśli będą zrobione przez nas samych. Dzięki takiej galerii osoby nas odwiedzające poczują się swobodnie i bardziej rodzinnie.

Dobrym sposobem dekoracji ścian przedpokoju jest powieszenie w nim obrazów odzwiercielających nasz gust, charakter i zainteresowania. My polecamy ręcznie wykonane bardzo ładne i oryginalne obrazki z Indii, dla osób lubiących Azję i podróże.Takie dekoracje napewno nadadzą ciekawy charakter i oryginalny wygląd niemal każdemu przedpokojowi.

Uzyskanie rodzinnej i ciepłej atmosfery w domu nie jest trudne, wykorzystujcie dużo jasnych i ciepłych kolorów,właściwie dobrane detale takie jak obrazki, wieszaki na odzież, ramki na zdjęcia czy wycieraczki nadadzą wnętrzu niepowtarzalny klimat, charakterystyczny tylko dla Was, waszych upodobań i pasjii. Kolory i dodatki stworzą niepowtarzalny „portret” Was i Waszych rodzin który będzie miał informację o Was dla odwiedzających gości

Na koniec wpisu chcemy życzyć Wam udanych aranżacji, przemian i poszukiwań stylu, abyWasze przedpokóje mówią wszystko o Waszych rodzinach, i aby każdy czuł, że przekracza próg domu serdecznej rodziny.