MEBLE INDYJSKIE, KOLEKCJA GOA I LETNI TROPIKALNY STYl.
7
paź
0
manager Vinod M Blog Home
MEBLE INDYJSKIE, KOLEKCJA GOA I LETNI TROPIKALNY STYl.

Witamy po dłuższej nieobecności na naszym blogu.Jak zapewne zauważyliście lato zbliża się wielkimi krokami dnie są coraz dłuższe i cieplejsze,coraz częściej myślimy o wyjazdach,urlopach i odpoczynku to wszystko wprawia nas w cudowny wakacyjny nastrój.

Witamy po dłuższej nieobecności na naszym blogu.Jak zapewne zauważyliście lato zbliża się wielkimi krokami dnie są coraz dłuższe i cieplejsze,coraz częściej myślimy o wyjazdach,urlopach i odpoczynku to wszystko wprawia nas w cudowny wakacyjny nastrój.

Tropikalne kolory we wnętrzach

W naszych europejskich domach dominującymi kolorami we wnętrzchu są zazwyczaj szarości,biel,czerń czasami brązy i beże,tzw bezpieczne kolory które zawsze wyglądają dobrze ale co z tego jak takie wnętrza są nijakie, i bez fantazji nie mają w sobie naturalnej energi. Chcielibyśmy zaproponować Wam wprowadzenie do domu odrobiny koloru, gdyż – po pierwsze jest to teraz bardzo modne, po drugie mamy w końcu lato i chcielibyśmy je zatrzymać na dłużej,po trzecie żywe kolory na pewno poprawić nasz w nastrój, pobudzą kreatywność i według nas wnetrza z kolorowymi akcentami wygladają dużo lepiej niż te, których ich pozbawiono. Na jakie kolory i dodatki postawić aby wnętrze nabrało tropikalnego charakteru. Mamy dla was kilka porad i inspiracji.

O stylu tropikalnym w trendach wnętrzarskich mówi sie już od jakiegoś czasu to co jest charakterystyczne dla tego trendu to na pewno piękna roślinność, w naszym przypadku może być w donicach nie moze zabraknąć mebli z gezotycznych gatunków drewna, ratanu teaku, bambusa itp. Doskonałym dodatkiem będą tkaniny w egzotyczne nadruki, dużo naturalnych materiałów w naturalnych kolorach , ciekawe akcesoria np: posągi Buddy,klatki dla ptaków,ceramika itp.Wzory które przywodza nam na myśl tropiki i dżungle palmy, liście, kolorowe kwiaty, papugi i inne tropikalne zwierzęta.gdy wszystko połączymy w spójną całość mamy ciekawy efekt efekt końcowy na którym niebywale nam zależy.

Aranżacja wnętrz, meble indyjskie - kolekcja Goa

Tak jak lato wprawia nas we wspaniały nastrój, tak w nasze cztery kąty powinniśmy tchnąć nowego ducha. To sprawi, że nie tylko ożywią się nasze wnętrza, ale również my wprawimy się w lepszy, letni nastrój. Przede wszystkim chcielibyśmy zaproponować Wam naszą kolekcję mebli indyjskich Goa. Meble z tej kolekcj charakteryzują się prostym klasycznym kształtem, jasnym kolorem egzotycznego drzewa teakowego i pięknymi malowanymi elementami. Delikatny efekt postarzenia mebli nadaje im autentyczności jakby przed chwilą zostały wyniesione z domku znajdującego się gdzieś daleko na pięknej plaży z palmami i ciepłym piaskiem. Każdy mebel z tej kolekcji jest wykonany ręcznie, więc niemożliwe jest aby znaleźć drugi identyczny egzemplarz. Więc co powiecie na piękną egzotyczną komodę, taki element wystroju ożywi kazde monochromatyczne wnętrze i nada mu stylowy wygląd.

Gdy aranżujemy wystrój naszego przedpokju warto umieścić w nim piękną indyjską konsolę z naszej kolekcji Goa ,na pewno nada mu egzotyczny wygląd i będzie bardzo praktycznym elementem przedpokuju chociażby ze względu na szuflady w których możemy przechowywać klucze i inne drobiazgi.

Tropikalne dekoracje do domu

Na szczęście najczęściej wcale nie trzeba przeprowadzać wielkich zmian i metamorfoz, aby zadziały się domowe rewolucje w iście tropikalnym stylu. Oryginalne dekoracje potrafią naprawdę zdziałać cuda!

Mamy na myśli tu oczywiście kolorowe poduszki, które możemy rozłożyć na naszych sofach, łóżkach i fotelach. Jak również na drewnianych krzesłach w kuchni, albo jadalni.

Na poduszkach warto przemycie egzotyczne kolory kolory, ale energetyczna barwa to nie jedyny sposób przywołania egzotycznego lata. Nasze jaśki mogą również obfitować w tropikalne nadruki które na pewno ożywią każde wnętrze.

W sypialni warto zdecydować się na nową pościel. Motyw kwiatów lisci palmowych wydaje się był strzałem w dziesiątkę! Nie możemy zapominać o żywej roślinności której w tropikach jest pełno i jest bardzo bujna mogą to być kwiaty doniczkowe np. palmy .krotony fikusy oleandry.Dla dopełniania całością, warto zrezygnować z ciężkich zasłon, i wymienić je na zwiewne, lekkie firany lub jasne zasłony z naturalnych tkanin. Kolor do wnetrza możemy wprowadzić też dzieki naklejkom lub fototapetom, które wiernie odwzorują ściane zielonych egzotycznych roślin i wprawić nas w prawdziwie letni i urlopowy nastrój.

Lato, Goa, i tropiki!

W powyższym wpisie zaproponowaliśmy tylko niektóre sposoby na zaproszenie egzotycznego lata do naszych czterech kątów. Pomysłowość pozostawiam Wam, a inspiracji szukajcie nie tylko na naszym blogu, ale przede wszystkim w tym co was otacza.

Już zapewne planujecie wakacje w różnych odległych miejscach na świecie, gdzie kwitną piękne kolorowe kwiaty, gdzie domy wyglądają jak z bajki. Ich paleta barw jest wspaniałą inspiracją. Niewielkie akcenty, które występują w przyrodzie i odległych zakątkach świata przenieśmy do naszych wnętrz, to naprawdę wystarczy, aby stworzyć urokliwe tropikalne aranżację.