Szafki na alkohol i Bary

Są 4 produkty.

Pokaż 1-4 z 4 przedmiotów
Meble indyjskie - mały barek na wino (RD-020A)

Meble indyjskie - mały...

230,00 zł
Meble indyjskie - kufer drewniany (RD-113)

Meble indyjskie - STÓŁ...

1 740,00 zł -20% 1 392,00 zł
  • -20%
Meble indyjskie - mały barek na wino (RD-020)

Meble indyjskie - mały...

290,00 zł

INDUSTRIALNY BAR...

2 125,00 zł -20% 1 700,00 zł
  • -20%
  • Nowy

Szafka na alkohol to niezbędny mebel w mieszkaniu każdego entuzjasty trunków. Industrialne szafki i bary na wino skutecznie łączą funkcjonalność z wyjątkową estetyką. Stworzone z egzotycznych gatunków drewna (często z dodatkiem metalowych elementów) są trwałe, stabilne i bardzo wytrzymałe. Wyposażone w szafki, szuflady i specjalne schowki na butelki umożliwiają przechowywanie ulubionych alkoholi w elegancki i wygodny sposób.

Wśród produktów oferowanych przez Decor India znajdą Państwo m.in.:

  • - klasyczne, eleganckie regały na wino wykonane z egzotycznego palisandru. Takie meble świetnie sprawdzą się w klasycznie zaaranżowanych jadalniach oraz wnętrzach w stylu kolonialnym i rustykalnym;

  • - orientalne skrzynie na wino z metalowymi okuciami. Wykonane ręcznie przez hinduskich rzemieślników świetnie odnajdą się w loftowym, industrialnym salonie;

  • - drewniane kolorowe szafki w stylu rustykalnym. Wyposażone w niewielkie kółka mogą z łatwością się przemieszczać. Choć zostały stworzone z myślą o przechowywaniu win, dzięki uniwersalnej konstrukcji mają wszechstronne zastosowanie.

Dzięki starannie wyselekcjonowanym materiałom i trosce o każdy detal industrialne szafki na alkohol są trwałe, stabilne i bardzo wytrzymałe. W połączeniu z ponadczasową stylistyką zapewniają wieloletnie satysfakcjonujące użytkowanie.

Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.