MEBLE INDUSTRIALNE

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-15 z 51 pozycji
Meble Industrialne - Regał Industrialny (INDS-BS-01)

Meble Industrialne - Regał...

1 890,00 zł -25% 1 417,50 zł
 • -25%
Meble Indyjskie - Metalowa szafka na CD/DVD (RD-074D)

Meble Indyjskie - Metalowa...

490,00 zł
Meble Indyjskie - Polka Metalowa na CD/DVD (RD-074C)

Meble Indyjskie - Polka...

590,00 zł
Meble Industrialne - drewniana skrzynia w stylu industrialnym (RD-2202A)

Meble Indyjskie - drewniana...

1 190,00 zł -20% 952,00 zł
 • -20%
Meble Indyjskie - drewniana skrzynia w stylu industrialnym (RD-2201B)

Meble Indyjskie - drewniana...

1 090,00 zł

INDYJSKIE LOFTOWE KRZESŁO Z...

587,50 zł -30% 411,25 zł
 • Wyprzedaż!
 • -30%

MEBLE INDUSTRIALNE -...

987,50 zł -20% 790,00 zł
 • -20%

MEBLE INDUSTRIALNE -...

690,00 zł

Okrągły Industrialny stolik...

950,00 zł

Indyjski drewniany stołek...

650,00 zł -10% 585,00 zł
 • Wyprzedaż!
 • -10%

INDYJSKI DREWNIANY STOŁEK...

950,00 zł 800,00 zł
 • Wyprzedaż!
 • -150,00 zł

Stoliki Loftowe Set of 2-...

450,00 zł -10% 405,00 zł
 • -10%

Komplet Stoliki...

1 490,00 zł

Loftowy Stolik Nowoczesny...

750,00 zł

Loftowa Komoda Industrialna...

2 487,50 zł -20% 1 990,00 zł
 • -20%

Modny styl industrialny - nutka historii

Styl industrialny wyraża się w surowości i prostocie. Jego początki datuje się na lata 50. W Stanach Zjednoczonych do użytku prywatnych najemców oddano wtedy wiele przestrzeni pofabrycznych oraz tych, niegdyś wykorzystywanych jako warsztaty.

Wnętrza, które w tamtych czasach na skutek złej sytuacji materialnej były koniecznością, wkrótce, bo w latach 60. i 70. zaczęły cieszyć się ogromną popularnością. W loftach urządzonych w tym stylu zaczęły zamieszkiwać dobrze sytuowane osoby, artyści i przedstawiciele nowojorskiej bohemy.

Z tego powodu aranżacja industrialna nazywana bywa również loftową. Trend ten wyraźny jest również dzisiaj i wyraża się w popularności mebli industrialnych do salonu​, sypialni, gabinetu, kuchni, baru​ czy jadalni​. W tej kategorii produktów znajdą Państwo przykłady rozwiązań, które z powodzeniem wykorzystać można w każdym z tych pomieszczeń.

Elegancja i prostota w różnorodnych wariantach

Niegdyś pomieszczenia industrialne wykorzystywane były jako przestrzenie, spełniające wielorakie funkcje; były więc jednocześnie salą wystawową, mieszkaniem i pracownią. Dziś emblematyczne cechy takich aranżacji spotkać można w nowoczesnych katalogach wystroju mieszkań.

Styl loft wyraża się w uproszczonych formach, bardzo ograniczonej dekoracyjności oraz wykorzystywaniu materiałów i faktur, które nadadzą przestrzeni charakteru dawnej fabryki. Wśród produktów, które oferujemy w naszym sklepie, znajdą Państwo:

Meble loftowe do salonu

Styl industrialny to wykwintne połączenie metalu, drewna, betonu, cegły, blachy i szkła. W oparciu o tego typu materiały stworzone zostały znajdujące się w tej kategorii meble, m.in. stoliki kawowe oraz modułowe zestawy, które ustawić można dowolnie, kreując przestrzeń, doskonale spełniającą aktualne potrzeby użytkownika.

W tej kategorii produktów nie mogło zabraknąć innych, charakterystycznych dla salonu mebli, np. stolików pod telewizor. Tego typu szafki rtv przyciągają wzrok prostymi, zachowawczymi formami oraz solidnym wykonaniem.

Rozwiązania do kuchni i jadalni

We wnętrzach loftowych kuchnia i jadalnia były wydzielone z jednej wielkiej przestrzeni. Nie oznacza to jednak, że oszczędne, surowe rozwiązania nie sprawdzą się w innych aranżacjach.

Nasze meble industrialne do kuchni i jadalni ​można bowiem dopasować również do niewielkich pomieszczeń. Surowość i estetyczna oszczędność może wpłynąć pozytywnie na efekt optycznego ich powiększenia.

Wyposażenie do przestrzeni pozamieszkalnych

Styl loft spotkać można nie tylko w mieszkaniach - często widywany jest również w barach, restauracjach oraz w wystroju firm, które chcą wytworzyć u klientów uczucie obcowania z czymś prestiżowym i eleganckim. Nieważne, czy nasi klienci potrzebują mebli industrialnych do baru​, czy do innego miejsca usługowego, w tej kategorii znajdą oni wysoką jakość użytych materiałów i elegancki loftowy design.

Wyjątkowe meble industrialne do gabinetu

Proste, ale niezwykle funkcjonalne regały to rodzaj wyposażenia, którego nie może zabraknąć w stylowym gabinecie urządzonym zgodnie ze stylem loft. Cały czas poszerzamy swoją ofertę, żeby móc zaoferować jak najwięcej rozwiązań klientom, pragnącym wykreować w swoim miejscu pracy surową atmosferę ładu, porządku i minimalizmu.

Siła prostoty, która może wybrzmieć w każdy wnętrzu

Styl loft na początku dotyczył rozległych pomieszczeń o wysokich sufitach. Obecnie jednak meble industrialne​ z powodzeniem prezentują się również we wnętrzach o bardzo ograniczonej powierzchni, takich jak halle, przedpokoje, niewielkie salony oraz malutkie kuchnie.

Prostota i minimalizm mebli loftowych​ mają ogromny potencjał - wyposażenie o surowym wyglądzie to baza, która pozwala na ogromną liczbę własnych, indywidualnych wariantów aranżacyjnych. Wierzymy, że nasza oferta tego dowodzi, a eleganckie meble industrialne​ zachęcą naszych klientów do własnych eksperymentów i kreowania jedynych w swoim rodzaju wnętrz.

Zapraszamy do zapoznania się z tą niezwykłą kategorią produktów i skomponowania idealnego zestawu mebli.

Meble Industrialne, Loftowe - Sklep Internetowy Decor India

Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.